baner MDŚJ 2017

Aktualna lista finalistów MPJ 2011

Zbliżają się rozgrywki makroregionalne, więc warto zapoznać się z aktualnym składem listy finalistów MPJ 2011 - oni w makroregionie grać nie muszą.

 

 

Lista awansujących do finałow MPJ'2011 i OOM'2011 - zestawił Zenon Chojnicki, zweryfikował Piotr Zieliński

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj.

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Wiek

Skąd

1.

II

Szymanowski, Igor

PO

1369

UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański

2001-02-27

7.0

C 10

MPJ-10

2.

II

Gajdamowicz, Adrian

DS.

1445

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

2001-08-29

7.0

C 10

MPJ-10

3.

II

Tustanowski, Mateusz

OP

1800

LKS Zarzewie Prudnik

2001-06-19

6.5

C 10

MPJ-10

4.

II

Kowalski, Igor

MA

1800

MKS Polonia Warszawa

2001-03-15

6.5

C 10

MPJ-10

5.

II

Garbowski, Jakub

PO

1800

UKS Gedanensis Gdańsk

2001-03-25

6.0

C 10

MPJ-10

6.

IV

Sanz Wawer, Daniel

MA

1400

klub URSUS

2003-06-11

9.0

C10

MPP

7.

III

Teclaf, Paweł

PO

1600

KKS Ormuzd Kartuzy

2003-06-18

7.5

C10

MPP

8.

III

Golenia, Wojciech

MP

1400

MKS MOS Wieliczka

2003-07-23

7.0

C10

MPP, PP8

9.

II

Pułtorak, Jan

OP

1800

PUKS Rodło Opole

2002-10-12

8.5

C10

PP8

10.

II

Polczyk, Mikołaj

SL

1600

UKS Ognisko Rydułtowy

2002-09-26

8.0

C10

PP8

11.

II

MENDAK, Mateusz

PL

1800

UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki

2001-01-22

8.5

C10

TPSz

12.

II

GRUNAS, Jakub

MA

1600

UKS CAISSA Warszawa

2001-11-20

7.0

C10

TPSz

13.

II

WRÓBEL, Michał

DS

1800

KSz POLONIA Wrocław

2001-01-26

6.5

C10

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj.

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

 

 

1.

II

Dwilewicz, Agata

DS.

1600

KSz Polonia Wrocław

2001-06-23

7.5

D10

MPJ-10

2.

II

Łęczek, Weronika

MP

1600

UKS Magnus Rzezawa

2001-01-12

6.5

D10

MPJ-10

3.

II

Śliwicka, Alicja

KP

1600

UKS OPP Toruń

2001-09-01

6.5

D10

MPJ-10

4.

II

Frej, Zofia

DS.

1600

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

2001-11-05

6.5

D10

MPJ-10

5.

III

Cebula, Alicja

MP

1400

UKS Czarny Koń Olkusz

2001-09-27

6.5

D10

MPJ-10

6.

III

Mucha, Marta

MP

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

2004-02-17

8.0

D10

MPP

7.

IV

Gębal, Katarzyna

SL

1100

Przedszkole 12 Mysłowice

2005-05-18

7.0

D10

MPP

8.

IV

Wysocka, Edyta

PL

1250

KSz. Javena Hańcza Suwałki

2004-08-04

7.0

D10

MPP

9.

II

Rudzińska, Michalina

PL

1600

KSz. Javena Hańcza Suwałki

2002-01-22

8.0

D10

PP8

10.

II

Lascar, Maria Elena

DS

1250

Miedź Legnica

2002-05-21

7.5

D10

PP8

11.

II

Kucharska, Honorata

MP

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

2002-07-18

7.0

D10

PP8

12.

II

KOWALCZYK-KUDZIARZ, Julia

SL

1600

TS Kużnia Racibórz

2001-06-18

6.5

D10

TPSz

13.

III

TREMBOWIECKA-WYSOTA, Aleksandra

ZP

1400

AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin

2001-09-21

6.0

D10

TPSz

14.

III

ŻUKOWSKA, Aleksandra

ZP

 

KSz GRYF Szczecin

2001-10-24

5.0

D10

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

II

Grela, Kacper

DS.

1727

KSz Polonia Wrocław

2000-04-05

9.0

C12

MPJ-10

2.

II

Kozioł, Kamil

SL

1856

MKSz Rybnik

2000-11-11

8.5

C12

MPJ-10

3.

II

Bilczewski, Kacper

SL

1514

UKS Ognisko Rydułtowy

2000-02-26

8.5

C12

MPJ-10

4.

II

Drozdowski, Konrad

KP

1683

PKS Wiatrak Bydgoszcz

2000-02-05

8.0

C12

MPJ-10

5.

II

Klementowski, Dawid

SL

1800

MKSz Rybnik

2000-03-24

8.0

C12

MPJ-10

6.

III

Winiarski, Mikołaj

MA

1708

UKS Szachylice Chylice

1999-12-16

6.5

C12

MPJ -12

7.

II

Kurzępa, Bartłomiej

LU

1559

UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski

1999-08-24

6.0

C12

MPJ -12

8.

II

Januszkiewicz, Wojciech

ZP

1711

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin

1999-01-01

6.0

C12

MPJ -12

9.

II

Marchlewicz, Artur

KP

1733

UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz

1999-10-04

6.0

C12

MPJ -12

10.

II

Smolarczyk, Tomasz

PL

1638

MUKS Stoczek 45 Białystok

1999-06-03

5.5

C12

MPJ -12

11.

II

FUKOWSKI, Paweł

PO

1800

MTS Kwidzyn

1999-04-06

7.0

C12

TPSz

12.

II

GUZIK, Jan

MP

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

2000-01-26

6.5

C12

TPSz

13.

II

ZALESKI, Łukasz

PO

1800

UKS ZAWISZA Kolbudy

2000-04-25

6.5

C12

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

II

Kiołbasa, Oliwia

PL

1584

LKS Augustovia Augustów

2000-04-26

9.0

D12

MPJ-10

2.

II

Stebel, Agata

SL

1600

UKS Ognisko Rydułtowy

2000-05-24

9.0

D12

MPJ-10

3.

II

Parol, Pola

MA

1600

MTSz Mińsk Mazowiecki

2000-09-28

8.5

D12

MPJ-10

4.

II

Choremska, Zuzanna

WP

1600

UMKS Na Pięterku Poznań

2000-01-01

7.5

D12

MPJ-10

5.

II

Najuch, Natalia

LD

1600

KSz Piątka Skierniewice

2000-01-28

7.0

D12

MPJ-10

6.

WCM

Dmochowska, Agnieszka

DS.

1575

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

1999-01-18

8.5

D12

MPJ -12

7.

II+

Gazikova, Veronika

SL

1741

KSz Silesia Racibórz

1999-05-04

8.0

D12

MPJ -12, II Liga -6 szach.

8.

II+

Kaniewska, Emilia

MA

1600

MKS Polonia Warszawa

1999-06-26

7.5

D12

MPJ -12

9.

II

Konopacka, Martyna

SL

1600

MKSz Rybnik

1999-01-20

7.0

D12

MPJ -12

10.

II

Posuniak, Weronika

MA

1600

UKS MDK Radom

1999-05-27

7.0

D12

MPJ -12

11.

II

OLECHNICKA, Karolina

PO

1459

TKKF RZEMYK Gdynia

1999-09-20

6.5

D12

TPSz

12.

II

GLAPA, Anna

WP

1600

MMKS WIENIAWA Leszno

1999-12-18

6.5

D12

TPSz

13.

II

ANTOLAK, Julia

ZP

1478

GKSz SOLNY Grzybowo

2000-02-22

6.0

D12

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

II+

Delekta, Filip

LB

1716

KSz Stilon Gorzów Wlkp.

1998-11-24

8.5

C 14

MPJ -12

2.

II

Śnihur, Piotr

WP

1704

UKS Smecz Konin

1998-02-04

8.0

C 14

MPJ -12

3.

II

Karpacz, Piotr

SL

1648

UKS Pałac Młodzieży Katowice

1998-07-15

7.5

C 14

MPJ -12

4.

II

Ogonowski, Jakub

MA

1587

UKS Czternastka Warszawa

1998-06-30

7.5

C 14

MPJ -12

5.

II

Gajek, Radosław

KP

1832

UKS Rotmistrz Grudziądz

1998-04-26

7.5

C 14

MPJ -12

6.

I

Kaczmarek, Aleksander

SK

2006

UMKKS Victoria Kielce

1997-03-06

6.5

C 14

OOM-14

7.

I

Sliwicki, Damian

KP

1856

UKS OPP Torun

1997-03-31

5.5

C 14

OOM-14

8.

I

Marczuk, Dominik

MP

1957

KKSz 1893 Krakow

1997-06-02

5.5

C 14

OOM-14

9.

I

Eggink, Ryszard

MA

1898

UKS Lady Raszyn

1997-10-18

5.5

C 14

OOM-14

10.

II

Swiderski, Radoslaw

LB

1772

Szachowy Klub Stilon Gorzow

1997-06-04

5.5

C 14

OOM-14

11.

II

LEBIEDOWICZ, Borys

ZP

1599

AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin

1997-07-07

7.0

C14

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

I

Woźniak, Mariola

MP

1661

KKSz Kraków

1998-03-17

10.0

D 14

MPJ -12

2.

I+

Dadełło, Aleksandra

DS.

1726

KSz Polonia Wrocław

1998-02-09

7.5

D 14

MPJ -12

3.

I

Harazińska, Ewa

MA

1739

MKS Polonia Warszawa

1998-04-11

7.0

D 14

MPJ -12

4.

III

Wojna, Ewelina

LD

1400

ŁKS Szach-Centrum Łódź

1998-02-14

7.0

D 14

MPJ -12

5.

III

Wilk, Oktawia

PO

1400

SKF Korsarz Gdynia

1998-03-04

7.0

D 14

MPJ -12

6.

I

Lachowicz, Judyta

DS

1752

MUKS-MDK "Srodmiescie" Wroclaw

1997-10-24

7.5

D 14

OOM-14

7.

I

Murawko, Katarzyna

PL

1736

KSz. Javena Hancza Suwalki

1997-01-24

6.5

D 14

OOM-14

8.

II+

Gora, Antonina

LU

1549

UKS Awans Zyrzyn

1997-11-14

6.0

D 14

OOM-14

9.

I++

Pastuszko, Kinga

MA

1836

MKS Polonia Warszawa

1997-07-30

6.0

D 14

OOM-14

10.

I

Szymczak, Paula

LD

1687

LKS Szach-Centrum Lodz

1997-11-22

5.5

D 14

OOM-14

11.

II+

MARUSZCZAK, Joanna

ZP

1644

KSz GRYF Szczecin

1997-03-04

6.5

D 14

TPSz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

FM

Dragun, Kamil

LB

2378

KSz Stilon Gorzów Wlkp.

1995-06-25

8.5

C16

MPJ16

2.

I++

Pietruszewski, Marcin

PL

2089

KSz. Javena Hańcza Suwałki

1995-06-16

7.0

C16

MPJ16

3.

I

Lewtak, Damian

PK

1942

LKSz GCKiP Czarna

1995-04-05

7.0

C16

MPJ16

4.

FM

Duda, Jan-Krzysztof

MP

2197

MKS MOS Wieliczka

1998-04-26

7.0

C16

MPJ16, I Liga - 3 szach.

5.

I

Jaskółka, Tomasz

PK

1871

LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów

1995-01-31

6.5

C16

MPJ16

6.

k

Drozdowski, Kacper

KP

2203

PKS Wiatrak Bydgoszcz

1996-05-14

9.5

C16

OOM, Extra Liga-3 szach.

7.

I

Nowicki, Bartosz

MA

1936

MKS Polonia Warszawa

1996-04-25

7.5

C16

OOM

8.

I+

Nasuta, Grzegorz

PL

2108

MUKS Stoczek "45" Bialystok

1996-03-01

7.0

C16

OOM

9.

I

Cukrowski, Filip

DS

1932

Rokita Brzeg Dolny

1996-06-17

6.5

C16

OOM

10.

I

Jarmula, Pawel

MA

1956

MKS Polonia Warszawa

1996-06-13

6.5

C16

OOM

11.

I++

MROZIAK, Maciej

SL

2068

KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice

1995-10-23

8.0

C16

TPSz

12.

II+

MAŁACZEK, Mateusz

ZP

1824

AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin

1995-02-13

6.5

C16

TPSz

13.

I+

ADAMOWICZ, Maciej

ZP

1978

AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin

1995-05-05

5.5

C16

TPSz

14.

I

Gawiec, Konrad

PK

 

LKSz GCKiP Czarna

1996-09-10

7.0

C16

I Liga-4 szach.

15.

I

Lapaj, Mateusz

SL

 

JKSz MCKiS Jaworzno

1996-07-15

6.5

C16

Extra Liga-4b

16.

I+

Tomaszewska, Luiza

SL

1879

JKSz MCKiS Jaworzno

1995-07-04

8.5

D16

"dzika karta" - wiceprezes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

k

Janczarski, Michał

MA

2220

MKS Polonia Warszawa

1993-10-14

7.5

C18

MPJ18

2.

FM

Strzemiecki, Zbigniew

MA

2394

MKS Polonia Warszawa

1993-01-19

7.5

C18

MPJ18

3.

k

Barski, Radosław

MP

2226

UKS przy SP 8 Chrzanów

1993-02-12

7.5

C18

MPJ18

4.

k

Obruśnik, Michał

SL

2145

KSz Silesia Racibórz

1993-06-18

7.5

C18

MPJ18

5.

I++

Święch, Przemysław

MP

2168

UKS GONIEC Staniątki

1993-01-26

6.5

C18

MPJ18

6.

m

Krzyżanowski, Marcin

MA

2375

MKS Polonia Warszawa

1994-01-11

8.5

C18

MPJ16

7.

I++

Weichhold, Paweł

ZP

2180

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin

1994-06-16

7.5

C18

MPJ16

8.

I++

Wandzik, Wojciech

SL

2119

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

1994-05-17

7.5

C18

MPJ16

9.

m

Wieczorek, Oskar

DS.

2336

KSz Polonia Wrocław

1994-06-13

7.5

C18

MPJ16

10.

I+

Sowul, Bartosz

PL

2136

KSz. Javena Hańcza Suwałki

1994-06-22

7.0

C18

MPJ16

11.

FM

Kanarek, Marcel

ZP

 

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska

1993-02-05

6.5

C18

fm MP, Extra Liga-1 szach

12.

I

Brzeziński, Mateusz

KP

 

UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ

1993-05-16

8.5

C18

II Liga-2 szach

13.

I+

Szusterowski, Radosław

SL

 

Chorzowskie Towarzystwo Szachowe

1993-09-23

9.0

C18

II Liga-1 szach

14.

I++

Lis, Marek

PK

 

LKSz GCKiP Czarna

1994-01-16

6.5

C18

I Liga- 2 szach

15.

m

Sadzikowski, Daniel

MP

 

UKS SP 8 Chrzanów

1994-01-20

7.0

C18

I Liga-1 szach

11.

GM

Świercz, Dariusz

DS.

2501

KSz Polonia Wrocław

1994-05.31

 

C18

fin MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

I+

Tomaszewska, Luiza

SL

1879

JKSz MCKiS Jaworzno

1995-07-04

8.5

D16

rezygnacja

2.

k

Wiśniowska, Klaudia

LB

1961

KSz Stilon Gorzów Wlkp.

1995-05-08

8.0

D16

MPJ16

3.

WFM

Iwanow, Anna

DS.

2116

KSz Polonia Wrocław

1995-04-07

7.5

D16

MPJ 16

4.

I+

Starczewska, Dominika

DS.

1871

UKS SP3 w Bogatyni

1995-10-25

6.5

D16

MPJ16,II Liga jun.- 5 szach.

5.

I+

Mucha, Magdalena

MP

1892

UKS Hetman Koronny Trzebinia

1995-01-11

6.5

D16

MPJ16

6.

II+

Rykala, Monika

LD

1717

PTC Pabianice

1996-11-29

7.5

D16

OOM

7.

II+

Szurek, Dagmara

SL

1563

UKS Ognisko Rydultowy

1996-10-01

7.5

D16

OOM

8.

I

Tarnowska, Aleksandra

LD

1741

KSz. Piatka Skierniewice

1996-01-17

7.0

D16

OOM

9.

I+

Wesolowska, Katarzyna

WP

1752

Pocztowiec Poznan

1996-04-13

7.0

D16

OOM

10.

I

Cyboran, Katarzyna

PK

1751

LKSz GCKiP Czarna

1996-09-18

6.5

D16

OOM

11.

I

KOWALEWSKA, Agata

MA

1800

UKS CZTERNASTKA Warszawa

1995-11-10

 

D16

TPSz

12.

I+

Dziodzio, Angelika

SL

 

MKSz Rybnik

1996-04-29

8.5

D16

Extra Liga-6 szach

13.

WFM

Lach, Aleksandra

MP

2179

UKS Czarny Koń Olkusz

1995-01-02

 

D16

medal MŚ

14.

WCM

Leks, Maria

MA

1987

MKS Polonia Warszawa

1995-10-21

 

D16

medal MŚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Woj..

Rank.

Klub

Data ur.

Pkt.

Grupa

Skąd

1.

WFM

Zakościelna, Kinga

ZP

2014

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin

1993-06-10

8.5

D18

MPJ18

2.

WFM

Adamowicz, Katarzyna

ZP

2123

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin

1993-01-07

8.0

D18

MPJ18

3.

I++

Ostrowska, Dominika

PL

1930

KSz. Javena Hańcza Suwałki

1993-03-22

6.5

D18

MPJ18

4.

I+

Krupa, Anna

SL

1859

MKSz Rybnik

1993-03-10

6.5

D18

MPJ18

5.

I

Pietrzak, Martyna

WP

1787

MKS Wicher Zbąszyń

1993-08-24

6.5

D18

MPJ18

6.

I++

Zmarzły, Aleksandra

DS.

1981

ASSz Miedź Legnica

1994-07-12

8.5

D18

MPJ16

7.

k

Chrząszcz, Malvina

MP

2043

UKS przy SP 8 Chrzanów

1994-02-09

7.0

D18

MPJ16

8.

I

Sowa, Martyna

LB

1692

ŻKSz Żary

1994-09-14

7.0

D18

MPJ16

9.

I+

Kozera, Aleksandra

MA

1870

UKS Hetman Michałowice

1994-05-16

7.0

D18

MPJ16

10.

I+

Jabłońska, Sabina

MP

1856

MKS KSOS Kraków

1994-11-04

6.5

D18

MPJ16

11.

I

Jasnikowska, Malgorzata

WP

 

Ostrowskie Towarzystwo Szachowe

1994-10-31

10.0

D18

II liga jun. -4 szach.

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław