baner MDŚJ 2017

Turniej Szachowy o Puchar Starosty Lubińskieog

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY LUBINSKIEGO

LUBIN 2012-06-16/2012-06-16
Tempo gry: P'15
Arbiter: Mariusz Walada

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 II JAKUBOWSKI, WOJCIECH SP- 3 1800 8.0 39.00 51.00 8 40.0
2 II JANKOWIAK, TOMASZ SP 3 1800 8.0 35.50 45.00 7 40.0
3 II+ ROGACKA, NATALIA GIM 2 1800 6.5 41.00 53.50 5 34.5
4 II JANKOWIAK, PIOTR GIMN 1 1800 6.0 39.50 50.50 5 34.5
5 IV MATKOWSKI, JAKUB GIM SPOŁ 1400 5.5 38.00 48.50 5 31.0
6   KANIA, KRYSTIAN GIMN 1 1000 5.5 37.00 49.50 5 29.5
7   HERBUT, MACIEJ SP 8 KL 6 1600 5.5 37.00 47.50 4 26.5
8 III KUBERA, KATARZYNA GIMN 1600 5.5 33.50 43.50 5 28.5
9   ŁATA ADAM GIMN 4 1000 5.0 36.50 47.00 4 27.0
10 III KRAWCZYNSKI, SZYMON SP 14 1600 5.0 35.00 44.50 5 28.0
11 IV ORZŁOWSKI, PATRYK SP 4 1400 5.0 34.50 43.00 5 27.0
12 IV FRANZOSO, DAWID SP 14 1400 5.0 31.50 42.00 5 26.0
13 II ZIÓŁKOWSKI, CYPRIAN SP 23 KL1 1800 5.0 31.50 40.00 4 24.0
14 V WOJDA, DAWID SP 3 1200 5.0 30.50 41.00 5 26.0
15 III ROGACKI, KAMIL GIM SALEZ 1600 4.5 31.50 42.00 4 25.5
16 V ROGACKI BARTOSZ SP 7 1200 4.5 31.50 39.50 4 18.5
17   DĄBROWSKA, JAGODA GIMN 4 1100 4.5 29.50 37.50 4 21.5
18   GRZELIŃSKI, MATEUSZ GIMN SALE 1000 4.0 30.00 38.00 4 17.0
19   TUSZKIEWICZ, KAMIL GIMN 4 1000 4.0 30.00 37.50 4 19.0
20   GRYNIEWICZ, DOMINIK SP 8 1000 4.0 24.50 31.00 4 16.0
21   LESZCZYNSKI, BARTOSZ SP SPOŁECZNA 1000 4.0 23.00 33.00 4 11.0
22   CZARNY, DOMINIK GIMN 1000 3.5 28.50 35.50 3 17.0
23   STALMACH, KAMIL SP 10 1000 3.5 26.00 32.50 3 16.0
24   SATŁAWA, MICHAŁ GIMN4 1000 3.0 29.00 39.00 2 19.0
25   MIDZIAK, MARCIN SP 9 1000 3.0 29.00 37.00 3 19.0
26   SKÓRKO, DOMINIKA SP 10 1000 3.0 28.00 35.50 3 15.0
27   WERNER, KACPER SP 3 POLK 1000 3.0 25.00 31.50 2 11.0
28   RANOSZ, KRYSTIAN SP 1 1000 2.5 24.50 31.50 2 6.5
29   MATLA, ALEKSANDRA GIMN SPOŁ 1000 2.0 24.00 31.00 2 11.0
30   MACYSZYN, MARTA GIMN 1 1000 1.5 26.50 36.50 1

9.5

OTWARTY TURNIEJ OPUCHAR STAROSTY LUBINA -SENIORZY

MDK 2012-06-17/2012-06-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: Mariusz Walada

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 k GOLUCH, PIOTR 2246 2246 8.0 40.00 51.50 8 39.0
2 II WANDOWICZ, KAJETAN 1714 1714 7.5 35.50 45.00 7 37.0
3 II MULLER, MARCIN 1578 1578 7.0 40.50 51.00 7 36.0
4 k ŁADA, IRENEUSZ 2039 2039 6.5 39.00 50.50 6 36.5
5 I HAJNRYCH, KUBA 0 2000 6.0 34.50 43.50 5 28.0
6 II BARABASZ, MARIAN 0 1800 6.0 34.50 43.00 5 29.5
7 II KANCLERZ, BARTŁOMIEJ 1689 1689 5.5 41.50 53.00 5 32.5
8 k CZERNIAWSKI, MAREK 2070 2070 5.5 37.50 49.50 5 27.0
9 III JAKUBOWSKI,MIROSŁAW 0 1600 5.5 34.50 45.00 5 29.0
10 II KOWALEWSKI, ANDRZEJ 0 1800 5.5 32.50 42.00 5 27.0
11 I KRUPA, JERZY 1880 1880 5.0 38.50 49.50 5 30.0
12 II KACZMARCZYK, KUBA 1466 1466 5.0 34.50 46.00 4 27.0
13 III BOJCZUK, ZBIGNIEW 0 1600 5.0 31.50 40.00 5 26.0
14   BAKALARCZYK, ZBIGNIEW 0 1000 5.0 30.50 39.00 4 25.0
15 II TALER, ANDRZEJ 0 1800 5.0 29.50 39.00 5 24.0
16 IV RYMARZ, ZENON 0 1400 5.0 26.50 33.50 5 21.0
17 I STĘPIŃSKI, STANISŁAW 1770 1770 4.5 34.50 43.50 4 25.0
18   PACYNA, WALDEMAR 0 1000 4.5 32.50 41.50 4 21.5
19 I PUDŁO, JERZY 1778 1778 4.5 30.50 39.00 4 23.5
20 II ZATYLNY, JAN 1647 1647 4.0 34.00 44.50 4 26.0
21 II+ GAŁKA, KAZIMIEZR 1810 1810 4.0 29.50 37.50 4 19.0
22 I MAŚLEJ, MAREK 0 2000 4.0 27.50 36.00 3 17.0
23 IV ILNICKI, TOMASZ 0 1400 3.5 28.50 36.50 3 14.0
24 II KIELAN, TADEUSZ- STAROSTA 0 1800 3.5 26.00 35.00 3 14.0
25 II HAJNRYCH, MARIAN 0 1800 3.5 26.00 32.50 2 15.5
26   FURMAŃCZYK, JÓZEF 0 1000 3.0 31.50 41.50 3 20.0
27   MILEWSKI, WIKTOR 0 1000 3.0 29.50 39.50 3 17.0
28 II GROMNICKI, JANUSZ 0 1800 3.0 29.50 38.00 3 19.0
29   MAJCHRZAK, PRZEMYSŁAW 0 1000 3.0 24.50 32.00 2 15.0
30 III KARAMUCKI, HENRYK 0 1600 3.0 21.50 28.50 2 13.0
31 IV ROGACKI, ARTUR 0 1400 3.0 19.00 27.50 2 10.0
32 IV OCZYŃSKI, JACEK 0 1400 2.0 25.50 34.50 1 7.0
33   ŁADA, LUCJAN 0 1000 2.0 21.50 28.00 1 11.0

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław