IV Młodzieżowy Turniej Szachowy "LATO 2012", Kamienna Góra 15.07.2012

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY 'LATO 2012 -POWIAT"

CENTRUM KULTURY KAMIENNA GÓRA 2012-07-15/2012-07-15
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Stefan Hałubek

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1 2 I Dwilewicz, Katarzyna 1581 1800 KSz Polonia Wrocław 8.0 37.00 48.00 7 41.0 do 14, D
2 5 III Czoch, Karol 0 1600 UKS Zadrna Kamienna Góra 7.5 38.50 50.50 7 37.5 do 18
3 1 I++ Wesolowska, Katarzyna 1760 1900 UKS Szach Wolsztyn 6.5 38.50 50.00 6 31.5 do 18, D
4 7 III Lewandowski, Wiktor 0 1600 ASSz Miedź Legnica 6.0 39.00 49.00 5 31.0 do 10
5 4 II Kopera, Marek 1573 1800 UKS Zadrna Kamienna Góra 6.0 37.00 48.00 6 34.0 do 18
6 3 I Dwilewicz, Agata 1576 1800 KSz Polonia Wrocław 5.0 40.50 52.50 4 32.0 do 14, D
7 14 IV Czoch, Hubert 0 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 35.50 45.50 5 24.0 do 14
8 16 IV Pazik, Kacper 0 1400 UKS Debiut Przedwojów 5.0 31.50 41.00 4 22.5 do 14
9 8 III Killar, Dominik 0 1600 Lokomotiva Trutnov 5.0 31.00 40.50 5 23.0 do 14
10 10 III Gołuch, Przemysław 0 1600 UKS Debiut Przedwojów 5.0 30.50 40.50 4 25.0 do 14
11 19 V Obidowski, Michał 0 1200 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.0 28.00 35.50 5 21.0 do 10
12 6 III Święs, Fabian 0 1600 UKS Debiut Przedwojów 4.5 33.50 41.50 3 23.0 do 14
13 15 IV Drążewski, Andrzej 0 1400 Boguszów-Gorce 4.5 31.00 40.50 4 20.0 do 18
14 12 III Skoczeń, Ewa 0 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.5 27.50 35.50 4 21.0 do 18, D
15 13 III Wąsala, Wiktoria 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 4.0 38.00 49.00 3 23.5 do 10 D
16 9 III Killar, Lukas 0 1600 Lokomotiva Trutnov 4.0 30.50 37.50 4 19.0 do 14
17 18 IV Świątkowski, Paweł 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 4.0 28.00 34.00 4 18.0 do 10
18 21 V Malinowski, Eryk 0 1200 ZS im.Jana .Pawła II Rudna 4.0 27.50 32.50 4 18.0 do 10
19 17 IV Mały, Karol 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 4.0 25.00 30.00 4 17.0 do 10
20 11 III Kopeć, Kornelia 0 1400 UKS Zadrna Kamienna Góra 3.5 35.00 43.00 3 22.0 do 18, D
21 20 V Lubos, Maciej 0 1200 UKS Debiut Przedwojów 3.0 25.50 31.50 3 15.0 do 10
22 22   Kaczor, Daniel 0 1000 UKS Zadrna Kamienna Góra 2.0 27.50 33.50 2 11.0 do 10
23 24   Hałubek, Kamil 0 1000 Czarny Bor 2.0 25.50 30.50 2 10.0 do 18
24 23   Sobies, Teresa 0 1000 Kamienna Góra 0.0 25.00 32.00 0 0.0 do 18, D
 


Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław