Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja - 3.05.2016, Żarów

Wyniki - runda 9  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg (Ru)
1 I++ Kowalczyk, Paweł R 2180 2100 WIEŻA PĘGÓW 8.5 40.50 54.00 8 42.0 1,04
2 I Filipiak, Leszek 2074 2000 Wrocław 8.5 39.50 52.00 8 42.0 1,50
3 k Żminda, Bogdan R 1935 2200 MGLKS Parnas Oława 6.5 41.50 54.50 6 34.5 0,38
4 k Szmyd, Marek R 1958 2200 LKS Goniec Żarów 6.5 38.00 51.50 6 33.5 -0,43
5 I Wasylkiewicz, Andrzej R 1760 2000 MKS Rokita Brzeg Dolny 6.5 36.00 48.50 5 33.5 1,35
6 II Pluta, Edmund R 1610 1800 Środa Śląska 6.5 31.50 41.00 6 27.5 0,40
7 II Kilański, Janusz R 1674 1800 KSz GAMBIT MDK Świdnica 6.0 35.00 45.50 6 30.0 1,42
8 I Pawlak, Robert R 1834 2000 Piast Bolków 6.0 34.00 46.50 6 29.0 -0,77
9 II+ Dudek, Dawid 1825 1900 Piast Bolków 6.0 32.50 44.50 5 29.0 -0,83
10 I+ Wróbel, Maciej R 1886 2100 MGLKS Parnas Oława 5.5 41.00 53.50 5 34.0 -0,05
11 II Tomalak, Stanisław R 1750 1800 MKS Rokita Brzeg Dolny 5.5 39.50 52.00 4 32.0 0,37
12 II+ Dudek, Romuald R 1796 1900 Dzierżoniów 5.5 39.00 51.50 5 31.5 0,62
13 I Radzicki, Wiesław R 1713 2000 BASZTA ZŁOTORYJA 5.5 36.50 45.00 5 32.0 0,58
14 II Stec, Czesław 1863 1800 LKS Goniec Żarów 5.5 35.00 45.50 5 30.5 -1,54
15 II+ Borowski, Przemysław R 1734 1900 LKS Goniec Żarów 5.5 35.00 44.00 4 31.0 -0,01
16 I Rakowiecki, Andrzej 1985 2000 UKS Giecek Radków 5.5 34.00 46.50 5 29.0 -1,91
17 II Olszewski, Paweł R 1740 1800 MGLKS Parnas Oława 5.5 32.00 40.50 5 23.0 -1,20
18 I Buksa, Ewelina R 1642 1800 MGLKS Parnas Oława 5.5 30.50 39.50 5 24.0 -0,35
19 II Kasiańczuk, Krzysztof R 1575 1800 MKS Rokita Brzeg Dolny 5.0 35.00 44.00 4 28.5 0,19
20 II Daciuk, Stanisław R 1346 1800 Chojnów 5.0 34.50 44.50 5 25.0 3,19
21 II Ilnicki, Tomasz R 1523 1800 MDK Miedziany Skoczek Lubin 5.0 34.00 43.50 5 27.0 1,45
22 II Mierzicki, Zenon 0 1800   5.0 33.00 43.50 5 26.0 (1612)
23 II Kaczmarczyk, Jakub R 1628 1800 MDK Miedziany Skoczek Lubin 5.0 32.50 43.00 4 25.0 -0,81
24 II Cygan, Mirosław R 1430 1800 LKS Goniec Żarów 5.0 31.50 42.00 4 24.5 0,81
25 III Zdanowski, Adrian 1905 1600 LKS Goniec Żarów 5.0 31.00 41.00 5 26.0 -3,08
26 III Przybylski, Rafał 0 1600 Strzegom 5.0 31.00 39.00 4 22.5 (1549)
27 II Woźny, Jan R 1417 1800 LKS Goniec Żarów 5.0 26.50 34.00 5 20.0 0,24
28 III Gospodarczyk, Wojciech R 1540 1600 Legnica 4.5 36.50 46.00 4 26.5 1,23
29 II Szota, Arkadiusz R 1566 1800 Dzierżoniów 4.5 35.50 43.00 3 27.0 0,92
30 IV Liman, Przemysław R 1351 1400 Świebodzice 4.5 35.00 42.00 4 24.5 2,43
31 II Kubicz, Jakub R 1306 1800 WKSz Hetman Wałbrzych 4.5 34.00 42.50 4 20.5 1,78
32 II Luberański, Jakub R 1405 1800 KSz Polonia Wrocław 4.5 32.00 41.50 4 22.5 1,08
33 I Podgajny, Tadeusz R 1976 2000 Piast Bolków 4.5 31.00 40.00 4 26.0 -3,38
34 III Kurtycz, Maciej R 1377 1600 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.5 29.00 35.50 4 22.0 0,80
35 II Posłuszny, Rafał R 1503 1800 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.5 28.50 34.50 4 21.0 -0,41
36 II Kaśków, Piotr R 1615 1800 LKS Goniec Żarów 4.0 35.00 46.50 4 25.0 -2,09
37 II Bieszczad, Michał R 1421 1800 LKS Goniec Żarów 4.0 33.00 42.50 4 20.0 -0,28
38   Bieniasz, Paweł 0 1000 Świebodzice 4.0 31.50 40.50 3 22.5 (1403)
39 II Król, Henryk R 1426 1800 LKS Goniec Żarów 4.0 31.00 42.50 4 20.0 -0,46
40 III Sabuk, Jan R 1419 1600   4.0 30.00 39.00 4 20.0 -0,29
41 II Majchrzak, Przemysław R 1291 1800 MDK Miedziany Skoczek Lubin 4.0 30.00 39.00 4 16.0 -0,14
42 III Krzyżanowski, Kamil 1437 1600 LKS Goniec Żarów 4.0 29.50 37.50 4 20.0 -0,75
43 IV Wilk, Aleksander R 1221 1400 WKSz Hetman Wałbrzych 4.0 28.50 38.00 4 15.0 -0,71
44 II Dołharz, Jakub R 1251 1800 KSz Polonia Wrocław 4.0 27.00 34.50 4 16.0 -0,80
45 III Lichwa, Mieczysław R 1362 1600 WIEŻA PĘGÓW 4.0 21.00 27.50 4 13.0 -0,75
46 II Turek, Michał R 1195 1800 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 34.00 43.50 3 20.0 1,52
47 II Eigner, Jerzy R 1074 1800 KSZ MIEDŹ LEGNICA 3.5 32.00 42.00 3 19.5 1,73
48 II Adamek, Artur R 1470 1800 LKS Goniec Żarów 3.5 28.50 37.00 3 20.5 -0,87
49 IV Gaj, Zbigniew R 1534 1400 Dzierżoniów 3.5 25.50 33.00 3 16.5 -3,12
50   Czopek, Andrzej 0 1000 MDK Miedziany Skoczek Lubin 3.0 29.00 36.00 3 16.0 (1204)
51 IV Trestka, Domnika 0 1250 LKS Goniec Żarów 3.0 27.00 34.00 3 12.0 (1058)
52   Łeński, Dariusz 0 1000 Wrocław 3.0 26.50 33.50 3 14.0 (604)
53 V Siekaniec, Marek 0 1200 MDK Miedziany Skoczek Lubin 3.0 25.50 32.50 3 12.0 (562)
54 IV Andrzejewski, Jakub 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 22.50 27.00 3 12.0 (659)
55   Dymlang, Jerzy 0 1000 Żarów 2.5 23.50 29.50 2 11.5 (1270)
56   Stefański, Piotr 0 1000 Środa Śląska 2.5 23.50 29.00 1 11.0 (643)
57 III Kędzierski, Krystian 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 25.50 31.50 2 10.0 (754)
58   Stefańska, Dorota 0 1000 Środa Śląska 2.0 21.00 26.00 2 7.0 (568)
59 V Andrzejewski, Cezary 0 1200 Świdnica 1.0 23.50 29.00 1 6.0 (595)
60   Łeńska, Hanna 0 1000 Wrocław 0.5 19.00 24.50 0 1.0 (0)
61 II Kania, Zbigniew 0 1800 Piast Bolków 0.0 21.00 27.00 0 0.0 (0)

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław