GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - III turniej 2017


GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - III turniej 2017

ŚCINAWKA ŚREDNIA - HALA SPORTOWA 2017-03-18/2017-03-18
Tempo gry: P'10 plus 5" na posunięcie
Sędzia: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 1 k Łaszewicz, Paweł R 2094 2200 6,5 25,50 33,00 6 27,0
2 4 I Majocha, Piotr R 1543 2000 6,0 25,00 33,50 5 26,5
3 10 II Lechman, Gabriel R 1306 1800 6,0 22,50 32,00 6 23,0
4 2 I++ Szydełko, Marcin R 1962 2100 5,5 24,50 34,50 5 25,0
5 6 I Olesko, Mariusz 1479 2000 5,5 23,00 31,00 5 23,5
6 7 I Sypien, Natan R 1457 2000 5,5 22,50 31,00 5 22,5
7 5 I Szydelko, Michal R 1485 2000 5,5 22,50 30,50 5 23,0
8 9 II Panek, Radoslaw R 1311 1800 5,0 24,00 32,00 5 23,0
9 13 II Fajt, Patrycja R 1209 1600 5,0 22,50 31,50 5 21,0
10 3 I Gorecki, Janusz R 1784 2000 5,0 22,50 30,00 5 22,0
11 12 II Szuber, Dawid R 1215 1800 5,0 22,00 30,00 5 21,0
12 27 IV Bolaczek, Michał 0 1400 5,0 20,00 26,00 5 18,0
13 18 III Palac, Piotr 0 1600 5,0 19,50 27,50 5 20,0
14 28 IV Jakubowski, Szymon 0 1400 5,0 18,00 25,50 5 18,0
15 29 IV Wiśniewski, Adam 0 1400 5,0 16,00 23,50 5 17,0
16 16 III Woźniak, Eryk 0 1600 4,5 23,00 32,00 4 20,5
17 8 III Strojny, Karol R 1436 1600 4,5 22,50 29,00 4 20,5
18 20 III Czyżewska, Natalia 0 1400 4,5 22,00 30,50 4 23,0
19 11 I Wasala, Wiktoria R 1239 1800 4,5 20,50 29,00 4 21,0
20 17 III Majocha, Tomasz 0 1600 4,5 19,50 28,00 4 19,5
21 24 IV Podlipniak, Damian 0 1400 4,0 21,00 29,00 4 18,0
22 23 III Oleksy, Kamila 0 1400 4,0 20,50 29,50 4 18,0
23 25 IV Łukasik, Jakub 0 1400 4,0 20,50 29,00 4 19,0
24 14 III Rybka, Tatiana R 1202 1400 4,0 20,50 28,50 4 18,0
25 38   Stwertetchka, Michał 0 1000 4,0 20,50 28,50 4 17,0
26 22 III Wijaszka, Oliwia 0 1400 4,0 20,00 29,50 4 18,0
27 26 IV Gałaszewski, Jakub 0 1400 4,0 20,00 28,50 4 17,0
28 19 III Burkat, Natalia 0 1400 4,0 18,50 25,00 4 16,0
29 32 V Dubaniewicz, Michał 0 1200 4,0 18,00 26,00 4 16,0
30 76   Piszczek, Mikołaj 0 1000 4,0 17,50 24,50 4 15,0
31 30 IV Wijaszka, Tomasz 0 1400 4,0 17,00 24,50 4 16,0
32 33 V Chręza, Weronika 0 1100 4,0 17,00 24,00 4 16,0
33 57   Kolano, Paweł 0 1000 4,0 16,00 23,00 4 12,0
34 40   Wronkowski, Mikołaj 0 1000 4,0 16,00 22,50 4 14,0
35 51   Orman, Bartłomiej 0 1000 4,0 16,00 21,00 4 11,0
36 74   Groculski, Tomasz 0 1000 4,0 14,50 21,00 4 15,0
37 68   Malik, Michał 0 1000 3,5 19,00 25,00 3 14,0
38 21 III Duda, Joanna 0 1400 3,5 18,00 25,50 3 16,5
39 56   Węglarz, Maciej 0 1000 3,5 18,00 25,00 3 12,5
40 50   Jaroszuk, Kacper 0 1000 3,5 17,50 24,50 3 13,0
41 59   Borowska, -Sorus Katarzyna 0 1000 3,0 18,50 25,50 3 13,0
42 73   Termena, Ewa 0 1000 3,0 18,50 25,00 3 15,0
43 72   Kosmaty, Paweł 0 1000 3,0 18,00 24,50 3 12,0
44 31 V Śmietanka, Nikodem 0 1200 3,0 17,50 22,50 3 15,0
45 60   Potoczak, Kuba 0 1000 3,0 17,00 24,00 3 12,0
46 75   Piwińska, Gabriela 0 1000 3,0 17,00 23,50 3 16,0
47 54   Urbanek, Dagmara 0 1000 3,0 17,00 23,50 3 11,0
48 70   Marduła, Oskar 0 1000 3,0 17,00 23,00 3 11,0
49 55   Termena, Adam 0 1000 3,0 16,50 23,00 3 11,0
50 45   Kamińska, Roksana 0 1000 3,0 16,00 22,50 3 11,0
51 15 III Wijaszka, Andrzej 0 1600 3,0 16,00 22,50 3 10,0
52 64   Stachurska, Daria 0 1000 3,0 16,00 21,50 3 11,0
53 53   Wielgus, Dominik 0 1000 3,0 15,00 22,00 3 10,0
54 61   Kubiak, Adrian 0 1000 3,0 15,00 20,50 3 10,0
55 48   Lipianin, Miłosz 0 1000 3,0 13,50 19,50 3 11,0
56 49   Kowalczyk, Szymon 0 1000 3,0 13,00 18,50 3 8,0
57 34   Gancarska, Kornelia 0 1000 3,0 12,00 17,50 3 8,0
58 36   Kałużyński, Marcin 0 1000 2,5 15,00 21,00 2 7,0
59 63   Mielniczuk, Aleksandra 0 1000 2,5 13,00 18,50 2 9,0
60 52   Borkowski, Bartłomiej 0 1000 2,5 11,00 15,00 2 5,0
61 58   Jakubowski, Maksymilian 0 1000 2,0 19,50 26,00 2 10,0
62 43   Lipnicki, Leon 0 1000 2,0 18,00 25,50 2 11,0
63 47   Kosiński, Kacper 0 1000 2,0 15,50 22,50 2 10,0
64 42   Sara, El Houri 0 1000 2,0 15,00 23,00 1 7,0
65 37   Wronkowska, Zofia 0 1000 2,0 15,00 21,50 2 7,0
66 71   Gancarski, Sebastian 0 1000 2,0 14,50 19,50 2 7,0
67 41   Mariam, El Houri 0 1000 2,0 13,00 18,00 2 5,0
68 62   Michałowski, Mateusz 0 1000 2,0 11,50 16,50 2 8,0
69 66   Mulka, Marlena 0 1000 2,0 10,50 15,50 2 4,0
70 35   Bagiński, Filip 0 1000 2,0 9,50 13,50 2 3,0
71 44   Kowalicki, Marcin 0 1000 1,5 13,50 20,00 1 7,5
72 67   Gąsiorowska, Julia 0 1000 1,5 13,00 19,00 1 7,5
73 39   Tarkowska, Zuzanna 0 1000 1,5 12,50 21,00 1 5,0
74 65   Wojciaczyk, Paweł 0 1000 1,0 13,50 19,50 1 5,0
75 46   Fajt, Dominika 0 1000 1,0 9,50 15,00 1 4,0
76 69   Burkat, Adrian 0 1000 0,0 12,50 18,50 0 0,0
 
 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław