Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych

W rozgrywanych w Ustroniu mistrzostwach zwyciężył reprezentujący LZS Mewę Goliszów Dariusz Rymaszewski ! Z wynikiem 7,5/9 ukończyli zawody również pozostali medaliści, Tomasz Rak oraz kolejny dolnoślązak Władysław Drążek z KS Polanica Zdrój. Wysokie 6 miejsce oraz normę kandydacką uzyskał zawodnik Białego Króla Wisznia Mała Marek Pociejowski. Medale zdobywaliśmy również w kategoriach wiekowych. Powyżej 75 lat zwyciężył wspomniany już Władysław Drążek, a 3 miejsce uzyskał Władysław Pojedziniec z WKSz GANT Hetman Wrocław. W grupie do lat 65 srebro wywalczył Jerzy Kot, natomiast do lat 55 zwyciężył jak i w całych zawodach Dariusz Rymaszewski. Dobrze spisał się również Marek Urban (Biały Król Wisznia Mała) który uzyskał normę na I kategorię . Gratulacje !
Warto wspomnieć również o świetnej frekwencji i organizacji zawodów. Odbywały się one pod patronatem pani premier Beaty Szydło, a na zakończeniu rozegrano mecz towarzyski pomiędzy uczestnikami turnieju i najmłodszymi adeptami królewskiej gry.