XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków'2017, 24.05.2017

Szkoły Podstawowe - klasy 1-3

Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.Wins
1 II Grzebieniowski, Michał 1800 SP nr 2 Głogów 6.5 21.00 29.00 26.0 6
2 II Róg, Bartlomiej 1800 SP Chocianów 6.5 19.50 28.50 26.0 6
3 V Kałuża, Dominik 1200 SP Chocianów 5.0 21.50 30.50 20.0 5
4 V Mydłowski, Aleksander 1200 SP nr 2 Przemków 4.0 22.00 31.00 18.0 4
5 V Suchecki, Michał 1200 ZS Wiechlice 4.0 20.00 28.00 19.0 4
6 V Chomiak, Mateusz 1200 ZS Wiechlice 4.0 20.00 28.00 18.0 4
7   Piotrowski, Dominik 1000 SP Chocianów 4.0 18.50 26.50 17.0 4
8   Ciasnota, Bronisław 1000 ZS Wiechlice 4.0 15.50 23.00 14.0 4
9   Drewniak, Tomasz 1000 SP nr 1 Przemków 4.0 13.00 21.00 15.0 4
10   Lach, Antoni 1000 SP nr 1 Przemków 3.0 19.00 28.50 15.0 2
11   Chorościn, Michał 1000 SP Jędrzychów 3.0 16.00 21.50 12.0 2
12   Karmelita, Sebastian 1000 ZS Wiechlice 3.0 15.50 22.00 14.0 3
13   Jakubowska, Aleksandra 1000 SP nr 1 Przemków 3.0 14.50 22.50 8.0 2
14   Jaskuła, Szymon 1000 SP Jędrzychów 3.0 14.50 21.00 10.0 2
15   Bobela, Maciej 1000 SP nr 1 Polkowice 2.0 13.00 21.00 8.0 1
16   Bębenek, Michalina 1000 ZS Wiechlice 2.0 12.50 18.00 6.0 1
17   Frątczak, Miłosz 1000 ZS-P Radwanice 2.0 12.00 17.50 6.0 1

Szkoły Podstawowe - klasy 4-6

Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.Wins
1 III Tarawski, Adrian 1600 SP nr 1 Przemków 7.0 21.50 28.00 28.0 7
2 IV Janik, Albert 1400 SP Jędrzychów 6.0 21.00 30.50 25.0 6
3 IV Dźwigaj, Michał 1400 SP nr 1 Przemków 5.0 18.50 27.50 21.0 5
4 IV Marciniak, Michał 1400 SP nr 1 Przemków 5.0 18.50 27.50 19.0 5
5 IV Wojtanowski, Michał 1400 SP nr 10 Lubin 5.0 17.00 25.50 18.0 5
6   Walczyszyn, Szymon 1000 SP nr 1 Polkowice 4.5 17.50 27.50 19.5 3
7   Pardoła, Filip 1000 SP Grębocice 4.0 23.00 33.00 19.0 4
8 V Zielonka, Katarzyna 1100 SP nr 1 Przemków 4.0 20.50 28.50 17.0 4
9   Milnikiel, Maksymilian 1000 SP nr 1 Polkowice 4.0 20.00 27.50 18.0 4
10 V Rapkowska, Małgorzata 1100 SP nr 1 Przemków 4.0 19.00 26.50 18.0 4
11   Pachurka, Maciej 1000 ZS Wiechlice 4.0 18.50 26.00 16.0 4
12   Kasprzak, Kamil 1000 SP Grębocice 4.0 17.50 25.50 15.0 4
13   Pardoła, Kacper 1000 SP Grębocice 4.0 17.00 22.50 15.0 4
14   Walczyszyn, Dawid 1000 SP nr 1 Polkowice 4.0 14.50 21.00 12.0 4
15 V Peter, Szymon 1200 SP Chocianów 3.5 21.00 31.00 18.5 3
16 V Grygorczyk, Kamil 1200 SP nr 1 Przemków 3.0 21.00 28.50 16.0 3
17   Janikowski, Jędrzej 1000 SP nr 2 Przemków 3.0 17.50 24.00 12.0 3
18   Habura, Dawid 1000 SP nr 1 Przemków 3.0 16.50 23.00 10.0 2
19   Sulima, Tomasz 1000 SP Jędrzychów 3.0 16.50 22.00 14.0 3
20   Grygorowicz, Jakub 1000 SP Jędrzychów 3.0 15.00 21.50 9.0 3
21   Kowalewski, Kamil 1000 ZS Wiechlice 3.0 15.00 21.50 8.0 2
22   Kałapus, Jakub 1000 ZS-P Radwanice 3.0 11.50 16.00 7.0 3
23   Jaskuła, Michał 1000 SP Jędrzychów 2.0 17.00 23.50 12.0 2
24   Sieledczyk, Jakub 1000 ZS-P Radwanice 2.0 16.50 21.00 8.0 1
25   Przygodzki, Seweryn 1000 SP Grębocice 2.0 12.50 17.00 8.0 1
26   Suchodolski, Aleksander 1000 ZS-P Radwanice 2.0 12.50 17.00 6.0 1
27   Waliszewska, Blanka 1000 ZS-P Radwanice 1.0 10.00 18.00 3.0 0

Gimnazjum

Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.Wins
1 III Weryszko, Mariusz 1600 Gimnazjum Przecław 6.5 21.00 28.00 27.5 6
2   Bodak, Bartosz 1000 Gimnazjum Przecław 5.5 21.00 30.50 21.5 5
3 IV Muszyńska, Małgorzata 1250 PG Przemków 5.0 23.50 34.00 23.0 5
4   Ciaskowska, Aleksandra 1000 ZS Wiechlice 5.0 21.00 29.00 23.0 5
5   Łukowiak, Damian 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 5.0 20.50 28.00 19.0 5
6   Maj, Paweł 1000 ZS Wiechlice 5.0 19.50 27.00 21.0 4
7   Janus, Damian 1000 PG Przemków 5.0 17.50 24.50 17.0 5
8   Pawełko, Adam 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 5.0 15.50 22.00 15.0 4
9 V Szeremeta, Adrian 1200 ZS Wiechlice 4.0 23.50 32.00 21.0 4
10   Zgrzebnicki, Adrian 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 4.0 21.50 29.50 16.0 4
11   Bykowy, Michał 1000 Gimnazjum Przecław 4.0 21.00 30.50 19.0 4
12 V Stambulski, Kacper 1200 ZS Wiechlice 4.0 20.50 28.50 18.0 4
13 V Kozłowski, Radosław 1200 PG Przemków 4.0 18.50 26.50 15.0 4
14   Bloch, Sebastian 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 4.0 17.50 22.50 16.0 4
15   Dąbrowska, Natalia 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 4.0 16.00 23.00 15.0 4
16   Hołowko, Jakub 1000 Gimnazjum Przecław 3.5 17.00 23.00 16.5 3
17   Więckiewicz, Bartosz 1000 PG Przemków 3.5 16.50 22.50 14.5 3
18   Wiśniewski, Adrian 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 3.0 18.50 27.00 14.0 3
19   Jachołkowski, Krzysztof 1000 Gimnazjum Przecław 3.0 18.00 25.00 13.0 3
20   Szumska, Wiktoria 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 3.0 16.00 23.00 12.0 3
21   Lekhchine, Omar 1000 PG Przemków 3.0 15.00 21.50 10.0 3
22   Masternak, Hubert 1000 PG Przemków 3.0 14.50 21.00 11.0 2
23   Głogowski, Jakub 1000 PG Przemków 3.0 14.50 20.50 9.0 2
24   Habura, Natalia 1000 PG Przemków 3.0 12.50 18.00 9.0 3
25   Wiązek, Adam 1000 PG Przemków 2.5 13.00 18.50 7.5 1
26   Popek, Hubert 1000 PG Przemków 2.5 12.50 18.50 7.5 2
27   Przybylski, Bartłomiej 1000 PG Przemków 2.0 17.00 24.00 11.0 2
28   Pluta, Adrian 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 2.0 13.00 19.00 5.0 1
29   Łojewski, Dawid 1000 PG Przemków 2.0 13.00 17.50 10.0 2
30   Kazimierczak, Mateusz 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 2.0 12.00 19.50 6.0 1
31   Bielawski, Kacper 1000 Gimnazjum nr 1 Polkowice 1.0 13.50 19.50 5.0 1

Open

Wyniki - runda 9  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.S.B.vs+
1 I+ Dryja, Szymon R 1639 2100 LO Przemków 8.0 28.00 9;1;3;4;5;6;7;8;
2 III Zapolski, Piotr 0 1600 Wiechlice 7.0 21.00 7;8;9;1;3;5;6;
3 I Stępiński, Stanisław R 1757 2000 Przemków 6.0 15.00 8;9;1;5;6;7;
4 III Teler, Krystian 0 1600 LO Przemków 5.0 10.00 6;7;8;9;1;
5 IV Mazur, Michał 0 1400 LO Przemków 4.0 6.00 6;7;8;9;
6   Róg, Stanisław 0 1000 Chocianów 3.0 3.00 7;8;9;
7 V Lewandowski, Damian 0 1200 LO Przemków 2.0 1.00 7;8;
8   Piech, Patrycja 0 1000 LO Przemków 1.0 0.00 7;
9   Nogal, Dawid 0 1000 LO Przemków 0.0 0.00

Forum najnowsze posty

    • MPJBIS 2017
    • przez Marek Ścisły
    • 16 godzin 8 minut temu

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław