Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 3 Liga

3 Liga 2 tygodni 2 dni temu #2240

PawelKowalczyk napisał:
Wróćcie do formuły 2 meczów na jednym wyjeździe i nie będzie wam tak bardzo kolidować z terminami.

Wtedy Kopernik oddałby dwa walkowery:). Osobiście jednak wolę pojedyncze rundy, dwie partie w ciągu dnia to jakaś męczarnia:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

3 Liga 2 tygodni 1 dzień temu #2242

• PawelKowalczyk
  • PawelKowalczyk Avatar
  • Złoty forowicz
  • Cogito Ergo Sum
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 2
Haha, taki był zamysł i główny argument, kiedy wspólnie proponowaliśmy aby tak było, ale coś czuję, że w związku z wprowadzeniem przepisu o obowiązkowej szachownicy kobiecej w przyszłym roku będzie to konieczne bo na 6 desce (bądź 5 jeśli zostanie to zamienione) będą się regularnie pojawiać walkowery :)
Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce!

3 Liga 2 tygodni 15 godzin temu #2243

• Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 6
  • Oklaski: 7
Ja tradycyjnie jestem zwolennikiem grania dwóch partii dziennie.
Ich zaletą są: niższe koszty i ... pięć niedziel wolnych więcej. ;-)
Jednak z uwagi na plan rund 3. ligi seniorów w nowym sezonie, który można już znaleźć na chessarbitrze, wydaje mi się, że nie ma takiego tematu.

3 Liga 1 tydzień 6 dni temu #2244

• Szachy
  • Szachy Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania 6
  • Oklaski: 2
Pojawił się temat ilości oddanych walkowerów oraz deski kobiecej. Te dwa tematy chyba się zazębiają, bo coś czuję, że liczba walkowerów może się zwiększyć, a już na 100% jakość partii na ostatnich szachownicach drastycznie spadnie. Nie mówiąc już o powrocie, do czasów kiedy kobietę traktowało się jako osobę niepełnosprawną umysłowo :).
Wiesław Janocha napisał:
Ja tradycyjnie jestem zwolennikiem grania dwóch partii dziennie.
Ich zaletą są: niższe koszty i ... pięć niedziel wolnych więcej. ;-)

Myślę, że te dwie zalety nie równoważą tego, że partie są dużo lepszej jakości, ciekawsze i ogólnie jest dużo więcej szachów. W tym temacie jestem jednak bardziej postępowy od Pana Wiesława. Wg mnie to najlepsza zmiana jaką DZSzach wprowadził. Nazwałbym to dobra zmiana :D.

Damian Baliński
Time to create page: 0.132 seconds

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików Cookies, których używamy zapoznaj się z naszą polityka prywatnosci..

Akceptuje Cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information