Topic-icon 3 Liga

• PawelKowalczyk
  • PawelKowalczyk Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Złoty forowicz
  • Cogito Ergo Sum
Więcej
6 miesiąc 2 dni temu #2145

jak tak wrzucacie kawałki z YT to ja też wrzucę xD

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 2 dni temu #2144

Dominik Kulaś napisał:

Szachy napisał:

Dominik Kulaś napisał:
U sędziego ale niestety nie w PGN. Niedługo pewnie się pojawią w serwisie.

Nie uważasz, że to podejście jest nie fair? Kopernik już od tygodnia może spokojnie przygotowywać się do meczu. Panowie ogarnijcie się tam w końcu!!!! Jaki jest sens przesyłania partii? Jeżeli od drugiej rundy sytuacja się nie poprawi, to zabraniam publikacji moich partii w tym serwisie.

Pozdrawiam

Damian Baliński

A co te partie z jednej rundy znaczą do dziesiątek czy setek partii w bazach. NIC!
Oczywiście zawodnicy Kopernika siedzą nad tą jedna partią z pierwszego meczu przeciwników, graną pewnie przeciwnym kolorem i uczą się jej na pamięć i analizują przez 2 tygodnie każdy ruch, zaprzęgając do tego swoje wszystkie komputery....

Myślałem, że cecha szachistów jest pragmatyzm - myliłem się. Pozdrawiam

Panie Dominiku, powyższa wypowiedź brzmi bardzo cynicznie. Powinniście posypać głowę popiołem i obiecać poprawę od przyszłej rundy. Niestety, granat do szamba został wrzucony, a wy dalej siedzicie w tym szambie, uśmiechając się do siebie i udając, że absolutnie nic się nie stało. Te partie z jednej rundy są najbardziej aktualne, zresztą mógłbym dużo więcej argumentów przedstawić, ale przecież nie o to tutaj chodzi!! I co ma kolor tutaj do tego? Najlepiej próbować przedstawić powyższy problem w niekorzystnym świetle, z lekką nutą ignorancji, tak, żeby wszyscy mogli się pośmiać i poszydzić, prawda? To z pewnością doda wam odwagi, aby kolejny problem zamieść pod dywan. Na koniec te wspaniałe odniesienie do cech szachisty, które ma skutecznie odwrócić Waszą nieudolność do panowania nad rozgrywkami. To może na koniec, wszyscy staniemy w kółeczku łapiąc się za ręce i zaśpiewamy "Hej! Polska (tutaj chyba bardziej będzie pasował DZSzach) nic się nie stało!" ?

Pozdrawiam

Damian Baliński

Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 2 dni temu przez Szachy.

Więcej
6 miesiąc 2 dni temu #2143

Rozwija się, umie zgłosić skład w terminie, a także wysłać zapisy rozegranych partii. Taki jest świetny ;)

Więcej
6 miesiąc 3 dni temu #2142

Szachy napisał:

Dominik Kulaś napisał:

Nie uważasz, że to podejście jest nie fair? Kopernik już od tygodnia może spokojnie przygotowywać się do meczu. Panowie ogarnijcie się tam w końcu!!!! Jaki jest sens przesyłania partii? Jeżeli od drugiej rundy sytuacja się nie poprawi, to zabraniam publikacji moich partii w tym serwisie.

Pozdrawiam

Damian Baliński

A co te partie z jednej rundy znaczą do dziesiątek czy setek partii w bazach. NIC!
Oczywiście zawodnicy Kopernika siedzą nad tą jedna partią z pierwszego meczu przeciwników, graną pewnie przeciwnym kolorem i uczą się jej na pamięć i analizują przez 2 tygodnie każdy ruch, zaprzęgając do tego swoje wszystkie komputery....

Myślałem, że cecha szachistów jest pragmatyzm - myliłem się. Pozdrawiam

Maciej Stelmaszuk napisał: O Koperniku należy mówić dobrze, albo wcale...

WOK Wałbrzych z tego co się dowiedzieliśmy również właśnie złamał regulamin ligi, to co, znów upomnienie?! (dla porównania beniaminek z Sycowa wrzucił partie!)

A jak tam Twój klub Maćku?

Może już czas dorosnąć

Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 3 dni temu przez Dominik Kulaś.

Więcej
6 miesiąc 3 dni temu #2141

O Koperniku należy mówić dobrze, albo wcale...

WOK Wałbrzych z tego co się dowiedzieliśmy również właśnie złamał regulamin ligi, to co, znów upomnienie?! (dla porównania beniaminek z Sycowa wrzucił partie!)

Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 3 dni temu przez Maciej Stelmaszuk.

Więcej
6 miesiąc 3 dni temu #2140

Dominik Kulaś napisał:

Pozdrawiam

Damian Baliński

Więcej
6 miesiąc 4 dni temu #2139

"U sędziego ale niestety nie w PGN. Niedługo pewnie się pojawią w serwisie. "
https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA

Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 4 dni temu przez Maciej Stelmaszuk.

Więcej
6 miesiąc 4 dni temu #2138

Szachy napisał:

Maciej Stelmaszuk napisał: A propos tego ostatniego, gdzie są partie z meczu WOK Wałbrzych - WKS Kopernik? Muszę zapisywać stan strony, czy tym razem uczciwie przyznacie, że ich nie ma?

Kiedy jakaś odpowiedź w tej kwestii ?

6. Kierownik drużyny gospodarzy zobowiązany jest w terminie dwóch dni roboczych od zakończenia meczu wysłać e-mailem zapisy partii formacie PGN do sędziego głównego. Za niedostarczenie zapisów wszystkich partii z meczu grozi kara [minus] −1 pkt meczowy.

Damian Baliński

Więcej
6 miesiąc 5 dni temu #2137

No zabrakło wykończenia :D

Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 5 dni temu przez Maciej Stelmaszuk.

Więcej
6 miesiąc 5 dni temu #2136

Taka ciekawa pozycja powstała w jednej z dzisiejszych partii:

Ruch czarnych :lol:

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław