Topic-icon 3 Liga

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #2115

Zgłoszenie wpłynęło w dniu 2016-10-11 o 11:37, ale niepoprawne.
Kolejne, ale z drobnymi brakami wpłynęło 11.10.2016 o 22:37

Nic pod stołem. Dla dobra rozgrywek i zawodników warto poczekać.
Regulamin nie określa sankcji dla nieterminowego zgłoszenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #2114

No i teraz co ciekawego sedzia zrobi w przypadku nie terminowego zgłoszenia składu? Czy tak jak w szachach indywidualnych od 2 rundy a 1 to walkower a może jakieś minusowe punkty??? Czy też może nie dopuszczenie do rozgrywek... Mam tylko nadzieje że nie zostanie to załątwione przy "stoliku" i niech grają bedzie git!!!

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #2113

W momencie, w którym pisałem posta zostało 20min na zgłoszenie składów, więc mimo wszystko pytanie uważam za zasadne.

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #2112

Zgodnie z regulaminem dzisiaj ostatni dzień na zgłoszenie składu

Więcej
5 miesiąc 1 tydzień temu #2111

Kiedy pojawią się składy drużyn? Za tydzień pierwsza runda...

Więcej
6 miesiąc 2 tygodni temu #2100

Zebranie kapitanów drużyn ligowych, wręczenie pucharów i dyplomów, omówienie regulaminu i propozycji zmian, terminarz - zapraszamy do Żarowa w sobotę 17 września. Godziną będzie podana później.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #2062

No ale wtedy ktoś może zrobić 11/11 i nie dostać nagrody. Nagrody indywidualne trafiłyby nie do zawodników którzy zdobyli najwięcej pkt, a tych mających drużyny ze stałym składem i grających ciągle na tej samej szachownicy. Chyba w żadnych rozgrywkach drużynowych nie ma takiego systemu

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #2060

Zawodnik zdobywa na szachownicy X określoną ilość punktów i to jest liczba punktów, którą zrobił na tej desce. Nie chcę porównywać siły deski pierwszej do drugiej czy drugiej do trzeciej bo to nie o to chodzi. Zawodnicy na desce drugiej grając cały sezon na niej zabierają sobie nawzajem punkty a w generalce nagrody zgarniają szachiści, którzy na tej desce grali pół sezonu.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #2059

Kiedy zostaną wypłacone nagrody?? Mam nadzieję, że Sekretarz DZSzach punktualnie przychodzi na swoje poranne dyżury w Federacji Sportu, gdyby komuś przyszło do głowy spytać się o to osobiście.

Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 3 tygodni temu przez Marcin Somyk.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #2058

Ja również gratuluję wszystkim i do zobaczenia w nastepnym sezonie. (może tym razem uda mi się zagrać cały, a nie tylko 1/4)

A co do nagród za szachownicę to nie wiem jak to lepiej wymyślić? Może punktować deski jako klub i jeżeli na 1 desce wygra MGLKS Parnas, a grało tam 3 zawodników to oni indywidualnie dzielą się nagrodą?

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław